Kotły pyłowe walczakowe

Remonty i budowy obmurzy w kotłach opalanych pyłem węgla kamiennego, kotłach walczakowych typu : OP-70 , OP-140, OP-230, OP-380, OP-430, OP-650

Kotły węglowe, rusztowe

Budowa i remonty obmurzy kotłów rusztowych, zarówno kotłów wodnych typu : WR-1,25, WR-2,5, WR-5, WR-8, WR-10, WR-25 jak i kotłów parowych typu :OR-5, OR-10, OR-16, OR-32, OR-50, OR-64

Motto firmy

Satysfakcja zadowolonego kontrahenta to priorytet firmy Dan-Bud

Materiały ogniotrwałe

Firma Dan-Bud stale współpracuje z dostawcami wyrobów ogniotrwałych. Materiały te są używane w naszej firmie od wielu lat, są sprawdzone, posiadają certyfikaty i gwarancję producenta. Dzięki długoletniej współpracy z dostawcami wyrobów ogniotrwałych firma Dan-Bud oferuje konkurencyjne ceny !!!

Obszar działania

Nasza firma wykonuje prace na terenie całego kraju jak również poza jego granicami

Dan-Bud

Wszystkie prace wykonujemy szybko, fachowo i udzielamy gwarancji !!!

 

Formularz zgłoszeniowy

W przypadku Państwa zainteresowania podjęcia pracy w naszej firmie,  proszę o przesłanie swojej oferty korzystając z poniższego formularza.

Pola oznaczone * są wymagane.

* Imię i nazwisko

* Ulica

* Nr domu i mieszkania

* Miejscowość

* Kod pocztowy

* Tel. kontaktowy

* Twój e-mail

Oczekiwania zawodowe

* Twoje CV (*.doc,*rtf,*.pdf)

List motywacyjny (*.doc,*rtf,*.pdf)

Twoje zdjęcie (*.jpg,*.png,*.gif)

Informacje dodatkowe

captcha
Wpisz kod z obrazka

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do współpracy z nasza firmą. Wszystkie prace wykonujemy szybko, fachowo i udzielamy gwarancji !!!  Niektóre realizacje naszej firmy można zobaczyć w galerii prac. Zapraszamy również do przesyłania zapytań ofertowych przy pomocy formularza kontaktowego. Na każde zapytanie odpowiadamy szybko i profesjonalnie.